O mnie

 – JA –

Cześć, to ja- Anka. Mam 37 lat, fajnego męża i cudownego synka. Ale moje życie nie zawsze było tak kolorowe. 8 lat temu po raz pierwszy zetknęłam się z problemem niepłodności. Postanowiłam stawić mu czoła i zrobić absolutnie wszystko by zostać mamą. Udało się, choć łatwo nie było. Po porodzie wystąpiły komplikacje, które spowodowały, że starania o drugie dziecko były jeszcze trudniejsze. Ale udało się- jestem w drugiej ciąży! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej- zachęcam do przeczytania bloga. Znajdziesz na nim odpowiedzi na pojawiające się teraz w Twojej głowie pytania i poznasz moją historię.

 

– BLOG –

Będzie to opowieść o pokonywaniu trudności, o walce z niepłodnością, o in vitro…ale również o tym jak wygląda życie młodej mamy. Nie jestem lekarzem, nie mam wykształcenia medycznego, ale wiele przeszłam, przetestowałam na sobie i na tym będę się opierać. Jestem daleka od stawiania hipotez, czy koncentrowania się na przypuszczeniach. Interesują mnie tylko i wyłącznie fakty związane z leczeniem niepłodności, procedurą in vitro, stosowanymi lekami i metodami leczenia.

Pomysł na pisanie bloga wziął się z potrzeby serca- szukałam miejsca i osób, z którymi mogłabym szczerze porozmawiać o tak delikatnym temacie jakim jest niepłodność…i nie znalazłam. Jest to temat tabu- nikt o tym nie mówi, każdy boi się napisać…a przecież są tysiące kobiet, które każdego dnia zmagają się z tym problemem. I właśnie dla nich jest to miejsce. Jeśli to czytasz- pewnie jesteś jedną z nich. Bardzo się cieszę, że jesteś ze mną…razem będzie nam raźniej. Póki co wierzę w to, że „nie ma takich przeszkód, których nie da się pokonać”. Dołącz do mnie, wspólnie pokonajmy niepłodność i zajdźmy w upragnioną ciążę.